Our most popular and recommended option!  Easy to set up and save $20 / month!

 

Our monthly package offers 8 lessons per month - we firmly believe that a minimum of two 1-hour-long tutoring lessons per week is ideal to provide the student enough time to cover all the materials and build up skills to consistently succeed. 

Any unused lessons can be rolled over over for the rest of the school year (e.g. use 6 lessons this month and 10 lessons next month).

You will be automatically billed monthly, however the plan can be cancelled at any time. 

 

Note: "Refer-a-friend" coupons/bonuses cannot be applied to subscriptions. Contact us for more detail on how to use.

Monthly Subscription

$280.00 Regular Price
$260.00Sale Price
Price Options
Monthly Subscription
8 Lessons Per Month
$260.00monthly/ auto-renew
    • Facebook
    • Twitter
    • Instagram